About Us

Passion may be a friendly or eager interest in or admiration for a proposal,
cause, discovery, or activity or love to a feeling of unusual excitement.

Gerçekten Ne Yapıyoruz?

Sepetinizbos.com ailesi, 7 gün 24 saat canlı destek sistemi ve çağrı merkezi ile müşterilerimize anlık olarak destek sağlıyor. Müşterilerimizin ne sipariş verdiğinin önemi yok, çağrı merkezimiz onları arayarak siparişin zamanında ve sorunsuz ulaşıp ulaşmadığını teyit eder.Kültürümüzden gelen hediyeleşmeyi online alışverişe taşıdık ve çok güzel dönüşler aldık. Özel günlerde gönderdiğimiz hediyenin çocuğuyla beraber fotoğrafını sosyal medyada paylaşması ve orda gördüğümüz mutluluk bizim için her şeyden değerli. Online alışverişi bir robot işlemden çıkarıp samimi içten bir deneyime dönüştürmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

MÜŞERİLERİMİZE AİT CARİ İŞLEMLERİN DÜNYANIN HERHANGİBİR NOKTASINDA ON-LINE TAKİP EDEBİLMEK; SİPARİŞ – TESLİM SÜRESİNİ ŞEHİRİÇİ 12 SAAT, ŞEHİR DIŞI 24 SAAT İÇERİSİNDE YAPABİLMEK; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KADAR, FİRMAMIZDA ÇALIŞAN PERSONELİN HER ZAMAN MEMNUNİYETİ SAĞLAMAK VE TİCARETİN HER AŞAMASINDA DÜRÜST, GÜVENİLİR, HAKTAN YANA OLMA ŞİARIMIZDAN HİÇ BİR ZAMAN VAGEÇMEYECEĞİMİZİ TAAHHÜT EDERİZ.

Misyonumuz

MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUKLARI HER TÜRLÜ ÜRÜN TALEPLERİNİ EN KISA SÜREDE KARŞILAYIP; SİPARİŞ, ÜRÜN KALİTESİ – FİYATI, LOJİSTİK ŞARTLARI, SEVKİYAT HIZI, ÜRÜN TESLİM; AŞAMALARININ HER SAFHASINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEDE TUTMAKTIR.

Sizlerinde Artık Sepetibos Kalmasın

Mutfakta harika ve muhteşem bir lezzet çıkarmak oldukça kolay bir iş değil. Dışarıdan bakan çoğu kişi tarafınca küçümsenerek bakılan mutfakta yemek veya tatlı yapımı göründüğü kadar kolay değil. Bir sürü kriter isteyen yemek yapımında aşçılar kadar iyi olabilmek için öncelikle maharetli parmaklara sahip olmanız gerekmektedir. Daha sonrası kolay birkaç işlemden ibarettir. Sizlerde en iyi ve damakta iz bırakabilecek yemek, pasta veya tatlı çeşitleri yapmak istiyorsanız öncelikler malzemelerini iyi seçmeniz gerekmektedir. Mesela bir yaş günü için pasta yapıyorsunuz diyelim bu pasta için kullanacağınız malzemeler en iyi pasta malzemeleri olmalı yoksa yaptığınız doğum günü pastası istediğiniz kadar iyi ve dikkat çekici olmayabilir. Pastanızı en iyi malzemeler ile yaptınız ve sıra diğer yapmamız gereken ise pasta süsleri ile pastayı dikkat çekici bir şekle sokmanız olacaktır. Sizlerinde Artık Sepetibos Kalmasın.

ŞİRKET TARİHİ

Şirketimiz 1958 yılında “EMEK TİCARET” olarak rahmetli Onursal Başkanımız Mustafa AKMERMER tarafından kurulmuştur.Piyasada 33 yıllık bilgi, tecrübe, güven duyulan firma profilini devam ettirmiş bugünlere getirmiştir. 2005 yılında kurumsallaşma çalışmalarına tamamlamış olup LİMİTED ŞİRKET halini almıştır.
Şirketimiz 2012 yılı başına kadar, bir başka deyişle 54 yıl yarım asrı aşkın bir zamandır TOPTAN GIDA PAZARLAMA işini saygı duyulan, güven veren, doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden devam ettiren firma olmuştur. Bu işimize ilave olarak 2012 yılı Ocak ayında HORECA (Hotel-Restaurant-Cafe) bir başka deyişle Ev Dışı Tüketim (EDT) sektörüne adım atmıştır. O günden bugüne sektörde öncü firma olma özelliğini korumuştur. Belli bir noktaya ulaşan firmamız durmadan daha büyük hedeflere ulaşmak için ilk gün ki heyecanla yoluna devam etmektedir.
Şirketimiz iştirakçileri  aynı zamanda KAYSERİ İŞYERİ KOOPERATİFİ hissedarlarından olup; Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesine kurulan 40.000.000-TL ( Kırk milyon türklirası) bütçeli dev bir yatırım olan KASTİM GIDACILAR İŞYERİ KOOPERATİFİ’ nin Yönetim de yer almakta ve Finanstan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
2015 yılında ise E-ticarete atılma kararı alıp sepetinizbos.com’u kurmuşlardır.sepetinizbos.com ilk günkü heycanı ve aşkı ile hizmete devam etmektedir.Müşteri memnuniyetini el üstünde tutan sepetinizbos.com irtibat kurmak isteyen müşterilerle 7/24 konuşmaya hazırdır ve memnuniyet duyar.

Sizin için ne yapabiliriz ?

Yanıt bulamadığınız sorularınız mı var? Öyleyse müşteri hizmetlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize 0352 240 41 45
nolu telefon numaramızdan da ulaşabilirsiniz.

Kalite, bir ürün veya hizmet ile ilgili özelliklerin belirlenen veya olabilecek  ihtiyaçları karşılama derecesidir. Bir ülkenin kalkınmışlık düzeyinin en inandırıcı delili, kuşkusuz ürettiği mal ve hizmetlerin kalitesidir.

Entegre ağımız ve esnek hizmetlerimiz ile, gönderileriniz dünyanın öteki ucundaki müşterilere ulaşabilir.

Günümüzde artan rekabet koşulları, işletme ile müşteri arasında uzun süreli bir ilişkiyi zorunlu hale getirmiştir. Müşteri tatmini ve müşteri sadakati işletmeler için başarının iki anahtar kavramıdır. Müşterilerini tatmin edebilen ve bunun da ötesinde onları elinde tutabilen işletmeler müşteri sadakatini kazanabilmekte, varlıklarını sürdürebilmekte ve karlılıklarını istikrarlı hale getirebilmektedirler. sepetinizbos.com’da elinden gelenin fazlasını bunun için yapmaktadır.

Günümüzde dünyanın hemen her yerinde, üretici firmaların karşı karşıya
kaldıkları en önemli sorun, müşteri sadakatinin giderek çok ciddi bir şekilde azalmasıdır.Bunun nedeni artan rekabet ve bunun sonucunda müşterilere sunulan daha ucuz ve daha cazip alternatiflerin var olmasıdır. Müşteri sadakatinin azalması ile birlikte kâr marjları’da düşeceği için geriye müşteriyi ele geçirmenin tek yolu müşteriyi memnun etmek.Bizde sizi memnun edebilmek için var olan gücümüzle ve azmimizle ilk günkü heycanımızla çalışıyoruz.